Kilka informacji o nas

Jesteśmy grupą specjalistów z wizją zajmująca się między innymi pozycjonowaniem stron internetowych. Prowadzone przez nas kompanie SEO marketingu obejmują przede wszystkim optymalizację stron pod wyszukiwarkę Google, gdyż około 95% rynku internetowego obsługiwana jest przez narzędzia tej firmy.

Naszym celem jest taka optymalizacja SEO content serwisów internetowych klientów, aby Państwa strona firmowa lub prywatna wyświetlała się na czołowych miejscach w wyszukiwarce. Podstawowym rozwiązaniem jest zwiększenie szybkości wczytywania się strony; zwiększenie tego parametru można osiągnąć między innymi przez wybór szybkiego serwera, zmniejszenie ilości i rozmiarów pobieranych elementów, optymalizację pamięci podręcznej (cache) oraz wykorzystanie CDN.Sprawdź! Rejestracja w 30 sekund!


Słowa kluczowe i treści witryny muszą być dobrane „pod” wyszukiwarkę i klienta, do którego chcemy dotrzeć ze swoim produktem bądź usługą. Treści te muszą być również, a nawet przede wszystkim, unikalne, aby nie trafiły na „czarną listę” Google i nie dotarły do Państwa klientów. Do usług SEO należą również tradycyjne już metody linkowania np poprzez katalogowanie

Inwestycja w promocję internetową jest stosunkowo niewielkim wydatkiem w porównaniu z kosztami reklamy w mediach tradycyjnych. Niezależnie od wielkości i profilu działalności każda firma jest w stanie znaleźć środki na ten cel. Prowadzeniem kompleksowej kampanii SEO w naszej firmie zajmują się informatycy, programiści, seo-copywiterzy i specjaliści marketingu internetowego. WIele z naszych działań marketingowych pozlecamy doświadczonym partnerom specjalizującym się w danej dziedzinie. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów współpracujemy również ze specjalistami zewnętrznymi – do konkretnego projektu; są to copywriterzy contentu, graficy, specjaliści PR, analitycy rynku. Podstawą skutecznej kampanii SEO jest dobór atrakcyjnej, adekwatnej, unikalnej i o odpowiedniej długości frazy słów kluczowych. Nasza firma to Państwu zapewnia.

Co robimy i kim jesteśmy

Jesteśmy grupą specjalistów z wizją zajmująca się od 2009 r. między innymi promocją stron internetowych.

Pozyskamy dla Ciebie nowych klientów i zlecenia!

Pozyskiwanie klientów

Promujemy Twoje usługi poprzez prezentację na naszych stronach oraz agresywne promowanie w internecie. Twoja oferta staje się bardziej widoczna dla potencjalnego klienta.

Podwoimy nawet Twoje zarobki - daj nam szansę!

Niestandardowa promocja

Nasz system działa w pełni automatycznie, jeśli jednak potrzebujesz indywidualnego podejścia to sięz nami skontaktuj, przygotujemy dla Ciebie indywidualną promocję

Skontaktuj się z nami
?6c